Stap voor stap naar een nieuwe clubhuiservaring 

01 april 2024


Als bestuur streven we altijd naar de best mogelijke ervaring voor onze leden. Daarom zijn we blij een paar verbeteringen te kunnen delen die ons clubhuis en onze horecafaciliteiten betreffen. 

Vanaf 1 april zijn de openingstijden van het clubhuis als volgt:

  • op maandag, dinsdag en donderdag tussen 09.00 en 13.00 uur en vanaf 15.30 uur tot 24.00 uur (het horecadeel is van 13.00- 15.30 uur gesloten, de toiletten zijn wel toegankelijk);
  • op woensdag en vrijdag van 09.00 tot 24.00 uur;
  • in het weekend van 09.00 tot 21.00 uur;
  • tijdens clubactiviteiten kunnen alternatieve openingstijden gelden. 

Gezondere keuze
Als sportvereniging ondersteunen we een gezonde levensstijl. Daarom hebben we ons prijsbeleid aangepast in lijn met recente overheidsmaatregelen om een gezonde levensstijl te stimuleren. Hoewel de prijzen van alcoholische en frisdranken gestegen zijn, zijn we blij dat we de prijzen van alcoholvrij bier en water hebben kunnen verlagen.

Bovendien hebben we onze menukaart verbeterd. Van 1 april tot en met 1 november bieden we tijdens competities en toernooien een gevarieerd assortiment, zoals gezonde broodjes, een pastasalade en vers fruit. Ook kun je kiezen voor een gezonde borrelblank en daghap, verzorgd door Myrthe van Gingerspot.

Kwaliteit voorop
Binnenkort worden nieuwe koffiemachines geïnstalleerd. Daarmee kunnen we de heerlijkste espresso’s, cappuccino's, thee en nog veel meer serveren. In aanvulling op onze huiswijnen per glas hebben we met onze wijnleverancier enkele mooie nieuwe wijnen uitgekozen. Deze wijn kan je alleen per fles afrekenen. Tenslotte hebben we dit najaar enkele verbeteringen aan onze bar gepland. Daarbij worden onder andere extra biertaps aangelegd. In de tussenliggende tijd komen er extra koelfaciliteiten. In combinatie met goede instructies voor iedereen met bardienst, kan je altijd een lekker, koud biertje krijgen.

Meer info
Alle details over onze nieuwe openingstijden en menukaart vind je hier. Speciale wensen kun je altijd doorgeven aan [email protected]

Namens het bestuur,
Carolyn Craanen

Nieuwscategorieën