Reminder inschrijven bardiensten 2024

28 januari 2024


We willen jullie nogmaals herinneren aan de oproep om je in te schrijven voor de bardiensten voor 2024. Zoals eerder aangekondigd, hebben we dringend behoefte aan jullie hulp om de bardiensten voor februari en maart op te vullen. Een goed draaiende bar is van essentieel belang voor onze club, en met jouw inzet kunnen we dit blijven garanderen.

Heb je je nog niet ingeschreven of wil je graag extra diensten oppakken? Geen zorgen! Binnenkort ontvangt elk lid een individuele e-mail met een overzicht van de beschikbare bardiensten waarop je je kunt inschrijven. Dit maakt het gemakkelijk om jouw gewenste datum en tijd te kiezen.

Laten we samen de bar draaiende houden - niet alleen voor de gezelligheid, maar ook om onze club financieel gezond te houden!

Nieuwscategorieën