Trainingsindeling Junioren 2019

Op deze pagina kunnen Junioren hun trainer en trainingstijd terugvinden. Senioren krijgen hier persoonlijk bericht van.
De trainingen beginnen in week 11, de week van 11 maart 2019. Het complete programma voor 2019 vind je hier.

Staat de naam van je zoon/dochter er niet bij? Stuur dan een mailtje naar [email protected]

Mirjam Henriëtte Mirjam
Maandag 14.40-15.30 uur Maandag 15.15-16.05 uur Maandag 15.30-16.20 uur
Victor Stam Julian Chan Minke Nieuwendijk
Koen Rabelink Sophia Ernst Marit de Kroon
Tjalling Kam Maxim Ernst Lucie van der Erf
Joep Karelse Britt Schipper Isabelle Quix
Quin Coppus Alexa Goris Eline Koenig
Alexander Kranenburg Mila Punt ?
Philip Stam  
Kick Ekering  
Quintus Punt  
 
Danny Henriëtte Mirjam
Maandag 15.40-16.30 uur Maandag 16.05-16.55 uur Maandag 16.20-17.20 uur
Jennifer Groeneveld Fabian van Schoonhoven Derk Sijpkens
Jinte Aalbregt Joep Hagen Reinout van der Aa
Fleur de Kroon Felix Beltman Jonas Booster
Malou de Goederen Mees van Lingen Pieter Voskuil
Robyn van Bers   Thijn Gijsbers
?   Tobias de Knikker
  Julian van Elsen
 
Danny Henriëtte Mirjam
Maandag 16.30-17.20 uur Maandag 16.55-18.10 uur Maandag 17.20-18.10 uur PL
Floriaan de Beer Tessa Klein Holte Anemoon Biesters
Camiel Lochtman Pheline Lochtman Berend van de Beek
Axel Wessels Florentijn de Knikker Frederieke van den Berg
Quin Leppers Bo Drost Besse de Ruiter
Wybe Vermeulen Sander Schuitema  
Jonas Struijk Sander Holtzer  
  Stijn Dalhuijsen  
  Felix Hazewindus  
 
Danny Mirjam  
Maandag 17.20-18.10 uur Maandag 18.10-19.00 uur  
Lotte Kurvers Joep Jansen  
Kirsten Klein Holte Just Ekering  
Machteld van der Borg Joost Harmens  
Robyn Kruft Koen Werner  
Sam van Gerdingen Jasper Zijlstra  
? Maarten de Beer  
  Maurice van der Borg  
 
Danny Mirjam Henriëtte
Dinsdag 15.40-16.40 uur Dinsdag 15.40-17.10 uur Dinsdag 15.50-16.40 uur
Julian van Elsen Dirk Reijneveld Bo van der Berg
Jip Vastert Olivier de Knikker Babette van Donselaar
Naud Bouman Boris Vastert Julie Ruiter
Olivier Tan Stef Hoek Marie Claire Coert
Job Vergouwen Christiaan Hoek Yasmin Mahmmod
Nout Vergouwen Rens van Elsen Juul Booster
Eise Hilarides Leon Hock  
Jay Gerritsen  
 
Harry Henriëtte Danny
Dinsdag 16.00-16.50 uur PL Dinsdag 16.40-17.30 uur Dinsdag 16.40-17.30 uur
Max van Gaalen Stijn Burgers Lucie vand der Lely
Gijs van Gaalen Chris Hoek Mimi Blom
Florentine Vermeulen Roel Werner Else Schuitema
Coen Vermeulen Maarten van Hillegersberg Linde Burger
Noud Korstenhorst   Sara Kool
Oscar Boleij   Merel van Son
Daan van Rossum  
Floris de Groot  
 
Mirjam Henriëtte Danny
Dinsdag 17.10-18.00 uur Dinsdag 17.30-18.20 uur Dinsdag 17.30-19.00 uur
Luna Keshavarzi Willem-Jan Sasker Rien Alderliesten
Felipa Hulsinga Jurre Beltman Jasper de Koning
Tess Houben Michiel Veresov Frits Loogman
Lotte Dool ? Annebelle Bonapart
  Florence Cramer
  Yanniek Voogel
  Julie Barendrecht
 
Mirjam Henriëtte Danny
Dinsdag 18.00-19.00 uur Dinsdag 18.20-19.10 uur Woensdag 17.00-17.50 uur
Rosalie Berendsen Hidde Sanders Buys Spiker
Isabelle Pereira Koen Elferink Simon van den Bosch
Floor Veldkamp Moris van Lent Coen Bos
Yvette Verkerk Janne Lam Joep van Schaik
Anne Mei van Beek Marleen Bosman Berend den Boer
Juliette Lisman Valerie Goris Felix Delodder
Laura Snieders   Jelmer Bekker
Noortje van der Kolk   Benjamin Stassen
 
Danny Henriëtte Danny
Woensdag 17.50-19.20 uur Donderdag 15.40-16.30 uur Donderdag 15.50-16.40 uur
Jesse Nijziel Roselieke van Eerden Valerie Colnot
Casper van den Bosch Fiene Lisman Roos Voskuil
Stijn Spiker Britt Colijn Fe Helwegen
Lars van der Meer Jules Drost Felippa Teunissen
Sebastiaan de Waard Foppe Dolmans Jasmijn Teunissen
Sebastiaan Sars Kasper Tros Elsa Krabbe
Samir Bouichi Julia van Dam PL  
 
Harry Henriëtte Danny
Donderdag 16.00-16.50 uur PL Donderdag 16.30-17.20 uur Donderdag 16.40-17.40 uur
Jurre Herman Diedrik Bruins Jonas Booster
Zoe Coppoolse Damon Hijma Floris van der Aa
Tesse Janssen Mees van Schaik Derk Sijpkens
Jeppe Gijs Vergouwen Jip Vastert
Niek Welschen Quinten Lutje Berenbroek Tobias de Knikker
Fedde Spreeuwers ? Pieter Voskuil
  Job Vergouwen
  Nout Vergouwen
 
Ruben Harry Henriëtte
Donderdag 17.00-17.50 uur Donderdag 17.50-18.40 uur Donderdag 17.20-18.10 uur
Bregje Lisman Alec de Koning Reinier van Montfrans
Eva Holtzer Abel Wisman Luuk Drost
Merel Swinkels Luc de Boer Sem Slok
Puck Nieuwenhuizen Tim Hazebroek Bruno Knops
Matsie Schmitz Calvin Groenveld Nathan Wits
Brechtje Voskuil Fabian de Jong ?
Emma Segers Joris Jansen  
Anne-Floor Kluit  
Isabel Kuijpers  
 
Danny Henriëtte Harry
Donderdag 17.40-19.10 uur Donderdag 18.10-19.00 uur Vrijdag 15.15-16.05 uur PL
Stuart de Koning Neeltje Thomas Niek Welschen
Gijs Veldkamp Nienke Vincent Jort Schouten
Boris Vastert Yanick Mens Ruben Schipper
Wouter van Hillegersberg Tijmen de Boer Alexander Ritchie
Rens van Elsen Aat Krabbe Olivier Ritchie
Leon Hock Floor Seligmann PL  
Christiaan Hoek  
Stef Hoek  
 
Mirjam Mirjam Harry
Vrijdag 14.30-15.20 uur Vrijdag 15.20-16.10 uur Vrijdag 16.05-16.55 uur PL
Livia Kraaijeveld Olivier Schipper Lele van der Wulp
Tom Kraaijeveld Julian Pronk Olivia van Essen
Thijs Wagemakers Tijl Hamers Annelot Hardeveld
Marijn Thuijs Justus Nobels Fleur le Gras
Merlijn Dool Florine Withagen Daan Reuvekamp
Jona Enklaar Casper Enklaar Olivier Smit
Hugo Enklaar   Stijn Amesz
  Jako de Haan
  Kai Haaksma
  Thymo Zonnenberg
  Roos van Enckevort
 
Mirjam Harry Mirjam
Vrijdag 16.10-17.00 uur Vrijdag 16.55-17.45 uur Vrijdag 17.00-17.50 uur
Jasper Hazebroek Yfke Speelman Kate Hoy
Anouk Snieders Bo van Zanten Janne Schmid
Felix Houben Pippa Tuijtel Marit Hulsinga
Daan Barendrecht Rosie Tuijtel Felipa Hulsinga
Diederik Bruins Lidewij van der Bruggen  
Martijn Dijkhuizen Anouk Rabelink  
Nout Frenken Natalie Reijneveld  
Derk van Essen Lily Tuckett  
 
Harry Mirjam  
Vrijdag 17.45-18.35 uur Vrijdag 17.50-19.20 uur  
Zeger de Wreede Rien Alderliesten  
Casper Pleij Jasper de Koning  
Tjerk Dolmans Frits Loogman  
Joris Meijer Annebelle Bonapart  
Florian van Essen Florence Cramer  
Daan Sonnaiville Yanniek Voogel  
Ties van der Wulp Isabelle van Hillegersberg  
Siebe van Rees  

 

De trainingen beginnen in week 11, de week van 11 maart 2019.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 30 691 3178

Zeister Tennisclub Shot

Verlengde Slotlaan 117
3707 CE Zeist