10 januari 2021
Prachtig weer en toch niet kunnen tennissen??? Na een vriesperiode gaat het dooien en dat noemen we opdooi.
Opdooi is een term uit de wegenbouw. Opdooi kan ontstaan wanneer na intreden van de dooi de grond gaat verweken, doordat het dooiwater niet weg kan zakken door de ondoorlatende bevroren grond eronder. Hierdoor kan de grond zijn stabiliteit verliezen en het wegdek drijft als het ware op het grondwater.
Als je nu gaat tennissen krijg je voetafdrukken in de gravellaag. In deze periode gaan we dit meer meemaken.
Voordat de banen weer speelklaar gemaakt kunnen worden, moeten de banen gewalst worden. Dat kan alleen als er geen nachtvorst is en bij een aantal dagen droog weer. De komende dagen is er nachtvorst en daarna veel regen voorspeld. Het is nu niet te voorspellen wanneer de banen weer klaar zijn om op te tennissen.
Baan 10 is op 1 januari zodanig beschadigd dat er deze winter niet meer op gespeeld kan worden. In het voorjaar wordt de baan weer in orde gemaakt.
Nieuwscategorieën
Verlengde Slotlaan 117
3707 CE Zeist