Van de Voorzitter

20 december 2017


Met regelmaat wil ik jullie een update geven van datgene waar wij als nieuw bestuur mee bezig zijn. Afgelopen week heb ik een lezing van Mark Koevermans, oud tennis prof en nu commercieel directeur van Feijenoord, bijgewoond. Hij zei dat een vereniging alleen succesvol kan zijn als er voldaan wordt aan 3 dingen:

  1. PLAN
    Er moet een plan zijn van een bestuur–>hebben we en is terug te lezen op de website bij de notulen van de ALV
  2. TIJD
    Tijd van bestuursleden en andere vrijwilligers –> iedereen werkt heel hard aan het nieuwe beleid!
  3. CREATIVITEIT
    Creativiteit van de eigen leden –> hebben we! Wij hebben enorm veel creativiteit in de vereniging en vele doen daar ook al iets mee, maar dat kan beter. We hebben jullie nodig om SHOT de gezelligste en meest bloeiende vereniging van de regio te maken dus mail naar [email protected] en help ons.
 

Onze ambities
Op de ALV heb ik gesproken over onze ambities om ons te richten op de jeugd. De jeugd moet meer en beter geactiveerd worden. Voor 2018 wordt budget vrijgemaakt voor jeugdactiviteiten,  voor elke leeftijd en elk niveau. Tijdens de ALV heb ik gesproken over het doel om meer leden en meer vrijwilligers aan te trekken. En als we dan spreken over jeugdactivatie, ledenwerving, meer vrijwilligers en voldoende activiteiten dan hoort daar ook wintertennis bij. Onze projectcommissie wintertennis werkt er op dit moment heel hard om dit per 1 oktober 2018 mogelijk te maken. Er zijn gesprekken met aanbieders van een blaashal, gemeente en financiers. Daarnaast zijn we in gesprek met de KNLTB en professionals om te kijken naar de mogelijkheden om onze banen na regen sneller bespeelbaar te maken.

Groenplan en Gezellig Clubhuis
Niek Boot heeft met zijn Groenplan veel positieve respons gehad van leden die mee willen ‘praten’ en hopelijk straks ook willen ‘doen’. En onze projectcommissie ‘Gezellig Clubhuis’ heeft zijn eerste bijeenkomst gehad en komt binnenkort met een ideeën.

Sponsors
Vele nieuwe aanmeldingen bij de sponsorcommissie moeten ervoor zorgen dat de pijlers waar we ons aankomend jaar op gaan richten, namelijk jeugd, wintertennis, groen, gezellig clubhuis en duurzaamheid, nieuwe sponsoren zal aantrekken en bestaande sponsoren zal behouden.

Competitie
Jullie hebben je weer met grote getale ingeschreven voor de competitie en ook deze week heb ik nogmaals gehoord van de KNLTB dat de competitie een grote bindende factor is in de vereniging. Wij delen deze mening en we hebben dan ook besloten alle vrijdagavondteams een plek in de VJC te geven.  

Enquête
Deze week ontvangen leden die tennisles hebben bij Mirjam, Freek en Danny een enquête Hierin wordt gevraagd hoe leden de tennislessen waarderen. We hopen op deze wijze inzicht te krijgen hoe goed onze trainers het doen, waar de verbeterpunten liggen en hoe we het beste op jullie behoeften en wensen kunnen inspelen. Maak alsjeblieft tijd om deze in te vullen, want dit is erg belangrijk voor ons.

Kortom
Zoals jullie zien, zijn we enthousiast gestart en komen we in de loop van het nieuwe jaar weer met een update. Voor nu wens ik jullie, namens het hele bestuur, fijne kerstdagen en een goed en gezond 2018. Alle vrijwilligers willen we bedanken voor hun tomeloze inzet en we hopen aankomend jaar ook weer op jullie te kunnen rekenen. We gaan er in 2018 een gezellig en sportief jaar van maken en ik hoop dat we met z’n allen onze schouders eronder zetten om van SHOT een club te maken waar we nog trotser op kunnen zijn!

Tot in het nieuwe jaar!

Sportieve groet,

Simone Sars, voorzitter

Nieuwscategorieën