Uitnodiging bijzondere ledenvergadering op 4 juli 2018

21 juni 2018


Beste Shotleden,

Het bestuur nodigt u graag uit om de bijzondere ledenvergadering (BLV) van Z.T.C. Shot op 4 juli 2018 bij te wonen. De vergadering begint om 19.00 uur in het clubhuis. Leden die zich willen afmelden, sturen een bericht naar [email protected] 

Tijdens deze bijzondere ledenvergadering wil het bestuur aan de leden goedkeuring vragen voor de investering in LED baanverlichting. Deze investering is niet in de begroting van 2018 opgenomen die in de ALV van februari 2018 is goedgekeurd door de leden.

Het bestuur vindt duurzaamheid belangrijk en gaat SHOT in de toekomst veel geld schelen. Tevens is dit een goed moment om een update te geven van de financiĆ«n 2018. 

Agenda BLV
  1. Opening
  2. Update financiƫn 2018
  3. Presentatie LED-verlichting
  4. Vraag aan de leden voor goedkeuring om te investeren in LED-verlichting

Opening baanvak 11 en 12
Deze week wordt de laatste hand gelegd aan de renovatie van de banen 11 en 12. Op 4 juli willen we voorafgaand aan de BLV deze banen op feestelijke wijze openen door Sas, onze groundsman. 

Vragen
Als je vooraf vragen hebt over de LED-baanverlichting en/of de investering hiervan, mail dan je vraag naar [email protected] 

Tot ziens op SHOT!

Het bestuur

Nieuwscategorieën