Mooi resultaat Rabo ClubSupport actie
26 oktober 2025
Als coöperatieve bank investeert Rabobank ieder jaar een deel van haar winst in de samenleving. Via de Rabo ClubSupport actie krijgen verenigingen en stichtingen de kans om financiële steun te ontvangen voor hun doelen en ambities. Ook dit jaar heeft deze mooie actie weer veel opgeleverd.
Voor Shot betekende dit een prachtige bijdrage van maar liefst €1.284. Op maandag overhandigde Shot-lid én Rabobank-medewerker Anneke Vissers met veel plezier de symbolische cheque aan het bestuur. Een bijzonder moment, want dit bedrag maakt het mogelijk om de speeltuin op ons terrein flink op te knappen. Zo kunnen we binnenkort onder andere een gloednieuwe schommel plaatsen, waar jong en oud weer volop van kunnen genieten.
We willen alle Rabobank-leden die op Shot hebben gestemd hartelijk bedanken voor hun steun. Dankzij jullie kunnen we onze club nóg mooier maken voor onze leden!
Nieuwscategorieën