Het terras is weer open!
18 mei 2021

We zijn heel blij dat morgen, woensdag 19 mei 2021 ons terras weer open is. Weliswaar moeten we ons wel houden aan de geldende coronamaatregelen zoals 1,5 meter afstand houden, vaak en zorgvuldig je handen wassen en blijf thuis bij klachten en laat je testen.
Voor het terras gelden nog de volgende voorwaarden:
- Maximaal 50 personen op het terras.
- Maximaal 2 personen aan een tafel op 1,5 meter afstand. Tenzij dit mensen zijn uit eenzelfde huishouden.
- Een reservering is verplicht. Denk aan baanreservering, tennisles of ingeschreven voor een evenement.
- Je krijgt een vaste zitplaats volgens de 1,5 meter regels.
- We zijn verplicht gasten te vragen zich te registreren. Hiervoor hangt in het clubhuis een QR-code waar je na het beantwoorden van een aantal vragen je kan registreren.
- Clubhuis is open van 9.00 - 20.00 uur.
- Om 19.30 uur wordt het laatste drankje ingeschonken, zodat het terras om 20.00 uur helemaal leeg is.
- Na 20.00 uur is er geen Coffee to go, ook niet tijdens een evenement zoals Toss 2.0, VAT, mini toernooi padel, etcetera.
- We zijn ook heel bij met de vele inschrijvingen voor de bardienst. Heb je je nog niet ingeschreven? Dan zijn er nog voldoende plekken vrij na 7 juli. Wil je je bardienst afkopen? Dan kan dat voor 1 juni 2021 door een mail te sturen aan [email protected].
Meer informatie over badiensten inplannen of afkopen vind je hier.
Nieuwscategorieën